Kompanija

DTZ

Nuo įkūrimo 18 amžiuje Anglijoje iki 21 amžiuje pasiektos globalinės veiklos, kuri apima 209 miestus 52 šalyse, DTZ pripažįstama, kaip puikią reputaciją turinti kompanija, kuri teikia aukštos kokybės paslaugas investuotojams, plėtotojams, viešajam ir korporatyviniam sektoriui bei finansiniams tarpininkams.

Globali DTZ komanda jungiama bendro tikslo teikti mūsų klientams išskirtines paslaugas kurios pagrįstos giliu klientų poreikių suvokimu bei yra orientuotos į ilgalaikę klientų sėkmę.

DTZ yra UGL Services padalinio UGL Ltd dalis. Kaip korporacija tai trečia pagal dydį nekilnojamojo turto paslaugų kompanija pasaulyje, kuri teikia klientams globalias integruotas aukščiausios kokybės paslaugas: tarpininkavimas investicijose, tarpininkavimas sprendžiant nuomos klausimus, turto valdymas, techninė priežiūra, projektų ir statybos konsultavimas, vertinimas, investicijų ir kapitalo valdymas. Organizacija turi 225 biurų Europoje, Artimuose Rytuose, Afrikoje, Azijoje, Australijoje ir Amerikoje.
 

DTZ Baltic

DTZ Baltic komanda apjungia daugiau nei 50 profesionalų dirbančių 3 šalyse: Estijoje, latvijoje ir Lietuvoje. DTZ yra pirmaujanti kompanija Baltijos regione teikianti konsultacines paslaugas kurios apima tarpininkavimą investicijose, tarpininkavimą numojant, turto valdymą, techninę priežiūrą, vertinimą , investicijų ir kapitalo valdymą.

Mūsų patirtis regione skaičiuojama nuo 1990 m. kai buvo įkurta įmonė Estonia (Kinnisvaraekspert). Mes apjungiame savo vietinę patirti su tarptautine DTZ patirtimi tam, kad galėtume duoti naudą savo klientams.

Mūsų profesionalai atitinka kiekvienos šalies kur jie dirbą kvalifikacijos reikalavimus. Mes didžiuojamės turėdami savo gretose RICS kvalifikaciją turinčius darbuotojus.

Mūsų specialistai dirbo daugelyje tarptautinių projektų pvz.: OSCE, OECD, World Bank, Phare, US AID ir ICMA, IRRV, Lincoln Institute of Land Policy, t.t.